ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ЗДО

Процедура оформлення дитини в дитячий садочок - OsvitaIN

Дошкільний вік - базовий етап фізичного, психологічного та соціального становлення особистості дитини.
Головна мета дошкільної освіти - виховувати зрілу особистість, в якої сформовані дитячий світогляд, прагнення допомогтися успіху, впевненість у собі, почуття власної гідності, емоційна сприйнятливість та вольові риси характеру.
Основними завданнями закладу дошкільної освіти є:

- забезпечення кваліфікованої турботи про зміцнення і збереження фізичного, психічного здоров'я.дітей;

- вироблення навичок здорового способу життя, закладання основ валеологічного орієнтування;

- стимулювання м'язової активності дитини, зміцнення її фізичної витривалості, прищепленгя уміння диференціювати корисне і шкідливе для свого організму та особистості, орієнтуватися на показники здоров'я та хвороби, елементарно підтримувати себе в екстремальних або складних життєвих ситуаціях;

- формування екологічної свідомості, виховання екологічної культури, виховання активного пізнавального і морального (бережливого, шанобливого), естетичного ставлення до навколишнього світу - до явищ природи, предметів побуту, до людей, до власної особи.

В центрі уваги педагогічного колективу ЗДО

Д И Т И Н А

МБОУ "СОШ№2" - Сенсорная интеграция ребенка

Зміст освітнього процесу в дитячому садку "Ромашка" визначається Базовим компонентом дошкільної освіти відповідно до програми розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля"

Презентация на тему: "НОРМАТИВНЕ І ПРОГРАМОВЕ ВРЕГУЛЮВАННЯ ЗМІСТУ ОСВІТНЬОЇ РОБОТИ З ДІТЬМИ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ.". Скачать бесплатно и без регистрации.                 Презентация на тему: "ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ДИТИНИ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ УКРАЇНСЬКЕ ДОШКІЛЛЯ.". Скачать бесплатно и без регистрации.

В освітньому процесі в закладі дошкільної освіти використовуються такі основні форми організації дітей:

- Спеціально організована навчальна діяльність (заняття)

- Ігри

- Самостійна діяльність дітей (художня, рухова, мовленнєва, ігрова, трудова, дослідницька та ін.)

- Індивідуальна робота

- Спостереження, екскурсії, походи, свта та розваги, гуртки тощо.

В залежності від віку дітей, педагогічної мети, матеріально-технічного забезпечення груп, професійної майстерності педагогів. вони організовуються і фронтально, підгрупами чи індивідуально.

Основною формою організації навчальної діяльності дітей дошкільного віку є заняття з різних розділів програми (тематичні, комплексні, комбіновані, інтегровані. домінантні та ін).

Під час складання розкладу занять враховується їх домінуюче навантаженн на одну дитину (психічне, фізичне, емоційне) передбачається раціональне чергування видів діяльності (розумова, рухова, практично-прикладна) на кожному з них.