Мережа груп

Дмитрівський д/с «РОМАШКА»

Дмитрівський дитячий садок «Ромашка»  Миколаївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області розташований на території села Дмитрівка і належить до комунальної власності територіальних громад, що входять до складу Миколаївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області.

Підпорядкований  заклад дошкільної освіти відділу освіти виконавчого комітету Миколаївської сільської ради.

Дмитрівський д/с "Ромашка" є заклад загального типу для дітей віком від 3-х років до 6-ти (7)років. Розрахований заклад на 75місць. На сьогодні в закладі функціонує 3 різновікові групи.

Станом на 10.03.2024 року загальна кількість дітей у закладі - 50

Група