Наш дитячий садок

Вас вітає Дмитрівський

дитячий садок

Група «Ромашка» |

Група Ромашка » Заклад дошкільної освіти - центр розвитку дитини №7 "Соняшник"

Виховна система закладу дошкільної освіти                                   «Досягнення кожного – це успіх для всіх!».

Дмитрівський заклад дошкільної освіти "Ромашка" Миколаївської сільської  ради Дніпропетровської області – сучасний заклад дошкільної освіти спрямований на реалізацію творчого та особистісного потенціалу кожної дитини, відкритий до інновацій, оазис безхмарного, сповненого яскравими враженнями дитинства, куди із задоволенням поспішають малята села Дмитрівка, Олефірівка.

Уперше своїх дітлахів дитячий садок зустрів 1травня 1968 року. Нині в садочку виховується 53 дітей, здійснюють освітній процес 4  педагогів, відданих своїй справі.

Одним із пріоритетних напрямів освітнього процесу в закладі є системний підхід до формування базових якостей особистості дошкільників, формування в дітей цілісної, реалістичної картини світу, основ світогляду.

Актуальність означеної проблематики зумовлена тим, що найперше суспільне середовище для дитини – це заклад дошкільної освіти, метою якого є забезпечення гармонійного розвитку особистості дитини, збагачення знань дитини необхідною якісною інформацією, реалізація її природного потенціалу, орієнтація на загальнолюдські та національні цінності.

Така система роботи грунтується на гуманістичній, особистісно орієнтованій концепції виховання, що передбачає ціннісно-змістовий діалог дитини з об’єктами оточуючого світу, який сприяє формуванню досвіду саморозвитку, творчості та формуванню особистісної зрілості дитини, її базових якостей.

У нашому  закладі для співпраці та особистісного самовизначення дошкільників створено максимально комфортні умови, які допомагають реалізувати одне з головних завдань освітнього процесу – допомогти дітям усвідомити свої можливості,  повірити в себе. Для цього передбачено: диференціація та індивідуалізація освітнього процесу.

Кожен  педагог нашого колективу спрямовує зусилля на виявлення та підтримку джерел внутрішньої сили дитини для подолання труднощів, озброєння дітей ефективними навичками успішної комунікації з оточуючим світом і людьми. Систематично створюються такі умови та ситуації, у яких діти відчувають внутрішню гармонію, насамперед, це створення ситуації успіху, урізноманітнення форм організації освітнього процесу (проєктна діяльність, творчі конкурси на рівні закладу, громади; екологічний десант «Подаруй рослині (квітці,деревцю) життя». Традиційними  стали тематичні тижні, Дні культури, збір і використання лепбуків тощо).

Виховна система нашого закладу дошкільної освіти характеризується: наявністю педагогічної концепції; атмосферою взаємної довіри, доброзичливості та взаємодопомоги, що забезпечує кожній дитині можливість для розвитку творчого потенціалу, формування морально-етичних норм поведінки, набуття соціального досвіду та вміння застосувати його під час розв’язання щоденних життєвих ситуацій.

Водночас вона  орієнтована на: диференційований підхід до визначення змісту діяльності та характеру допомоги дошкільникам під час її впровадження; загальну морально-психологічну атмосферу під час здійснення освітнього процесу, що забезпечує успішну адаптацію та соціалізацію дошкільників, сприяє вихованню єдності та взаємопідтримки в колективі; створення та збагачення розвивального середовища, у якому перебуває та діє дитина; створення єдиного освітнього простору для дитини в сім’ї та ЗДО; вироблення узгоджених педагогічно-доцільних вимог до дитини з урахуванням її особистісних потреб, індивідуальних і вікових можливостей; на портрет дитини-дошкільника напередодні її вступу до школи, окресленого в Базовому компоненті дошкільної освіти.

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №91 "Кобзарик" Черкаської міської ради: Наявність вільних місць